AVRUPA YAKASI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ – OSGB | İstanbul İş Güvenliği - Tıbbi Laboratuvar | Tardu OSGB
AVRUPA YAKASI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ – OSGB

OSGB firması olarak Avrupa yakasında yer alan tüm işletmelere ve iş yerlerine iş sağlığı ve güvenliği hizmeti veriyoruz. 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği yasasında yer alan ve işletmelerin yerine getirmek ile yükümlü oldukları iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri için danışmanlık hizmeti veren Avrupa yakası OSGB firması olarak; mobil sağlık taraması hizmetleri, ilk yardım eğitimi hizmetleri, teknik periyodik kontrol hizmetleri, mesleki yeterlilik eğitimlerini veriyoruz. Profesyonel iş güvenliği uzmanları ile sizlere vermiş olduğumuz bu hizmetler Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanlığı tarafından verilen A sınıfı, B sınıfı ve C sınıfı iş güvenliği sertifikalarına sahip iş güvenliği uzmanları tarafından verilmektedir.

Avrupa Yakası OSGB Mobil Sağlık Taraması

Avrupa Yakası OSGB olarak işletmenizde çalışan, işten tekrar işe dönen, işletmenizde işe başlayan, iş kazası, meslek hastalığı yaşayarak işe geri dönen kişiler için mobil sağlık taraması hizmetlerinin sağlanabilmesi için gerekli olan araç, ekipman, sağlık cihazları, iş yeri hekimi ve iş yeri hemşiresi hizmeti sunuyoruz. İş yeri hekimlerinin yanında 6331 sayılı yasaya göre iş yerinizde bulundurmanız gereken mobil sağlık hizmetleri için danışmanlık desteği alabileceğiniz Avrupa yakası OSGB firması olarak profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Avrupa Yakası OSGB İlk Yardım Eğitimi

Avrupa Yakası OSGB olarak 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği yasa kapsamında iş yerinizde çalışan tüm çalışanlara verilmesi gereken ilk yardım eğitim hizmetlerini profesyonel iş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimlerimiz ile veriyoruz. İş kazası veya acil bir durum oluşması durumunda yaralanan kişinin hastaneye götürülene kadar yaşam fonksiyonlarının devam ettirilmesi için gerekli olan ilk yardım uygulamasının tüm çalışanlar tarafından verilmesi için danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Teorik eğitimlerden sonra pratik eğitimler ile ilk yardım eğitimlerinin pekiştirilmesini sağlıyor, çalışanların bu konuda yeterli bilgiye sahip olmaları için uzmanlar ile eğitimler veriyoruz.

Avrupa Yakası OSGB Teknik ve Periyodik Kontrol Hizmetleri

Avrupa Yakası İş Güvenliği OSGB firması  olarak Avrupa yakasında yer alan tüm işletmeler için teknik ve periyodik kontrol, bakım hizmetleri veriyoruz. İşletmelerin yer aldığı tehlike sınıflarına ve faaliyet gösterdikleri sektörlere göre özel olarak verilen kontrol ve bakım hizmetleri sonrasında raporlar tutuyoruz. Tutmuş olduğumuz raporlarda aylık olarak tespit ettiğimiz eksiklikler ile makine ve ekipmanlarda oluşan arızaların türleri hakkında veriler elde ediyor, iş yeri çalışma güvenliğinin sağlanması için raporlara göre kararlar alıyoruz. Bu çalışma aile iş yeri risk değerlendirmesi yapıyor ve iş yerinizin risk seviyesini belirliyoruz.

Avrupa Yakası OSGB Mesleki Yeterlilik Hizmetleri

Avrupa yakası OSGB firması olarak çalışanlarınızın yeterliliğini ölçecek testler yapıyor, yeterlilik testlerinden geçemeyen çalışanlarınız için mesleki yeterlilik eğitimleri veriyoruz. İş kazalarının temel sebeplerinin başında yer alan mesleki açıdan yetersiz olma faktörü 6331 sayılı kanun kapsamına eğitimler ile ortadan kaldırılmak zorundadır. Avrupa yakası OSGB firması olarak tüm çalışanlarınız için alanında uzman iş güvenliği uzmanları ile mesleki yeterlilik eğitimleri veriyor ve çalışanlarınızın mesleki açıdan birer risk faktörü olmasını engelliyoruz. Mesleki yeterlilik testlerini periyodik olarak uyguluyor, çalışanların kayıtlarını tutarak iş güvenliği açısından birer risk faktörü olmalarını önleyecek tedbirler alıyoruz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!