BEŞİKTAŞ İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ - OSGB

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasası gereği yerine getirmek ile yükümlü olduğunuz iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri için danışmanlık hizmetleri alabileceğiniz OSGB firması olarak sizlere hizmet veriyoruz. Beşiktaş ilçesi sınırlarında yer alan tüm işletmeler için danışmanlık hizmeti veren Beşiktaş iş güvenliği - OSGB firması olarak;
İş güvenliği ve iş güvenliği eğitimi hizmeti,

İş yeri ortam değerlendirmesi ve risk değerlendirmesi hizmeti,

İşletmeler ve iş yerleri için acil durum eylem planlarını hazırlama hizmeti,

İş güvenliği için iş sağlığı eğitimleri,

Çalışma ortamı gözetimi ve elde edilen verilen analiz edilmesi hizmeti,

İş sağlığı ve iş sağlığı korunması için eğitim hizmetleri,

İş yeri hemşiresi eğitimleri,

Mobil sağlık hizmetleri, solunum fonksiyon testleri hizmeti,

SGK istihdam hizmeti,

İş kazası ve meslek hastalığı danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Beşiktaş OSGB Danışmanlık Hizmetleri

Beşiktaş OSGB olarak düşük, orta ve yüksek tehlike sınıfında yer alan tüm işletmeler için iş sağlığı ve güvenliği danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Yasal olarak yerine getirmek zorunda olduğunuz iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini tek bir merkezden profesyonel çalışanlar ile sizin adınıza veriyor, yasal olarak yaptığımız hizmetler ile yasalara karşı sorumluluğu üstleniyoruz. İş yerinizde bulunması zorunlu olan iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve iş yeri hemşiresi desteği sunuyor ve ayrı ayrı bu çalışanları bularak kendi bünyenizde çalıştırmak zorunda kalmanızı önlüyoruz.

Beşiktaş OSGB Sağlık Hizmetleri

Beşiktaş OSGB olarak iş güvenliği hizmetleri ile birlikte iş sağlığı hizmetleri de veriyoruz. Beşiktaş sınırları içinde yer alan tüm işletmeler için vermiş olduğumuz hizmetler;

İş yeri hekimi ve iş yeri hemşire desteği sağlamak,

İş yerinde yer alan tüm çalışanlara sağlık taramaları yapmak ve periyodik olarak sağlık kontrollerinden geçirmek,

Yapılan sağlık kontrollerini Beşiktaş OSGB olarak raporluyor, arşiv hizmeti veriyor ve denetimlerde kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz.

İş yerinde çalışma ortamı hijyeninin oluşması için gereken tedbirleri alıyor, ortak kullanım alanları olan mutfak, yatakhane, yemekhane ve kantin gibi alanların hijyenik koşullara sahip olmasını sağlıyoruz.

Meslek hastalıklarına karşın çalışma ortamı incelemesi yapan Beşiktaş iş güvenliği - OSGB firması meslek hastalığına karşı çalışma koşullarının iyileştirilmesi için tespitler yaparak rapor hazırlar.

İş yerinde yer alan çalışanların ilk yardım eğitimlerini vererek yasal yükümlülüklerinizi yerine getirmenizi sağlayarak olası iş kazalarında hataların hayatta kalmasını sağlayacak tedbirlerin alınmasını sağlıyoruz.

Beşiktaş OSGB Risk Analizi Değerlendirmesi

Beşiktaş İş güvenliği -OSGB firması olarak iş yerinizde yer alan tüm etkenlerin risk değerlendirmesini yapıyor, eksikliklerin tespit edilmesini sağlıyor, raporlar hazırlayarak eksikliklerin giderilmesini ve iyileştirmelerin yapılmasını sağlıyoruz.

İş yeri risk değerlendirmesi göre risk seviyenizi belirleyen Beşiktaş iş güvenliği -  OSGB firması yasal olarak yerine getirmek zorunda olduğunuz yükümlülüklerin yerine getirilmesi için alınması gereken tedbirleri belirliyor.

Bir OSGB firması olarak size sunmuş olduğumuz danışmanlık hizmeti ile çalışanlarınızın güvenli bir ortamda çalışması için tedbirler alıyor, çalışanlarınızın risk faktörü olmaktan çıkması için eğitimler veriyor ve iş yerinizin güvenli ve sağlıklı bir iş yeri olmasını sağlıyoruz.
 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!