EYÜPSULTAN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ - OSGB | İstanbul İş Güvenliği - Tıbbi Laboratuvar | Tardu OSGB
EYÜPSULTAN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ - OSGB

Ortak sağlık güvenliği birimi olarak tanımlanmış olan OSGB firmaları Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan iş sağlığı ve güvenliği danışmanlık hizmetleri alabileceğiniz firmalardır. Eyüpsultan OSGB firması; 6331 sayılı kanun kapsamında iş sağlığı ve güvenliği hizmeti alabileceğiniz, Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş OSGB firmasıdır. Profesyonel mühendisleri, iş güvenliği uzmanlarını ve iş yeri hekimlerini bünyesinde barındıran Eyüpsultan OSGB sizlere; iş güvenliği hizmetleri, iş sağlığı hizmetleri, eğitimler ve diğer hizmetler olarak dört ana başlıkta iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri sunmaktadır.

Eyüpsultan OSGB İş Güvenliği Hizmetleri

Eyüpsultan OSGB olarak iş güvenliği uzmanı hizmeti veriyoruz. Bakanlık tarafından istenilen ve yerine getirilmesi zorunlu olan iş yerinden sorumlu iş güvenliği uzmanı için işletmenizin tehlike sınıfına göre A sınıfı, B sınıfı ve C sınıfı iş güvenliği uzmanı ile sizlere profesyonel bir şekilde iş güvenliği hizmeti veriyoruz.

İş yerinizin mevcut durumuna yönelik olarak risk değerlendirmesi hizmetleri veriyoruz. İş yerinizde yer alan makinelerin, cihazların, vinçlerin, basınçlı kapların, kazanların mevcut durumlarının risk analizlerini yaparak elde ettiğimiz verileri rapor haline getirerek iş yeri sorumluları ile paylaşıyoruz.

Eyüpsultan OSGB olarak olası acil durumlar için işletmenizi kapsayan acil durum eylem planları hazırlıyoruz. Tüm riskleri göz önünde bulundurarak hazırladığımız acil durum eylem planları iş yerinizde çalışanların acil durumlarda görev sorumluluklarını yerine getirmelerini ve acil durumda zafiyetin minimum seviye de kalmasını sağlıyoruz.

İş güvenliği eğitimleri vererek çalışanlarınızın eksikliklerini gideriyor, tüm çalışanların görev sorumluluk ve bilincinde olarak çalışmalarını sağlıyoruz. Vermiş olduğumuz periyodik eğitimler ile iş kazası risklerini minimum düzeyde tutuyoruz.

Eyüpsultan ISGB olarak ortam gözetimi hizmeti veriyoruz. Çalışma ortamında yer alan hava, partikül, gaz, aydınlatma, nem, sıcaklık, ısı ölçümleri yaparak uygun çalışma ortamı oluşturulmasını sağlıyoruz.

Eyüpsultan İş Sağlığı Hizmetleri

İşletmenizde bulundurulması zorunlu olan iş yeri hekim ihtiyacınızı karşılayan Eyüpsultan OSGB firması, bakanlık şartlarına uygun olan iş yeri hekimleri ile çalışanlarınızın sağlık taramalarını yaparak, sağlık raporları oluşturuyor

Çalışan sayısına göre iş yerinizde bulundurmak zorunda olduğunuz iş yeri hemşiresi ihtiyacınızı karşılayan Eyüpsultan OSGB çalışanlarınızın acil yardım konusunda eğitimler almasını da sağlamaktadır.

Çalışanlara vermek zorunda olduğunuz iş sağlığı eğitimleri için yıllık eğitim planları oluşturan OSGB firması aynı zamanda periyodik olarak sağlık eğitimleri vererek çalışanlarınızın sağlıklı olmalarına katkı sağlıyor.

İlk yardım eğitimleri vererek olası bir kaza anında yapılması gereken ilk yardım uygulamaları konusunda çalışanlarınızın eğitimli ve tecrübeli olmasını sağlayan Eyüpsultan OSGB firması yıllık, aylık ve üç aylık olacak şekilde eğitim planları da hazırlamakla sorumludur.

Eyüpsultan OSGB Eğitim Hizmetleri

Eyüpsultan OSGB olarak firmanızda yer alan çalışanlar için yasa kapsamında yer alan ilk yardım eğitimi, yüksekte çalışma eğitimi, yangın eğitimi, sapan eğitimi, mesleki yeterlilik eğitimleri teknik olarak alanında uzman olan iş güvenliği uzmanları tarafından verilmektedir. Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanlığı tarafından verilen il güvenliği uzmanı sertifikalarına sahip çalışanlarımız ile mesleki eğitimleri veriyor ve iş kazalarının minimum seviyeye inmesine katkı sunuyoruz.
 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!