KÜÇÜKÇEKMECE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ - OSGB

6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında tüm işletmelerin iş sağlığı ve güvenliği önlemleri almakla yükümlü olduğu belirtilmiş ve 1 Temmuz 2017 tarihinde resmi gazete de yayınlanarak uygulanması zorunlu kılınmıştır. İş sağlığı ve güvenliği yasasına göre iş yerinizde iş yeri hekimi, iş yeri hemşiresi, iş güvenliği uzmanı çalıştırılması zorunlu kılınmış, yapılan hizmetlerin belgelendirilerek arşivlen dirilmesi istenmiştir. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın işletmelerden istemiş olduğu iş güvenliği hizmetleri için bakanlık tarafından yetkilendirilmiş OSGB firmalarından destek alabilirsiniz. OSGB firmaları 6331 sayılı kanun kapsamında iş yerinizde almak zorunda olduğunuz iş sağlığı ve güvenliği tedbirleri ve verilmesi gereken eğitimleri alabileceğiniz danışmanlık firmalarıdır.

Küçükçekmece OSGB

Küçükçekmece OSGB firması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş OSGB firmaları arasında yer almaktadır. Bakanlığın vermiş olduğu A sınıfı, B sınıfı ve C sınıfı iş güvenliği sertifikalarına sahip olan ii güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleri ile sizlere hizmet veren Küçükçekmece OSGB firması işletmenizde almak zorunda olduğunuz tüm tedbirleri alarak iş kazası riskini minimuma indirgemektedir. Yasalara göre sorumlu olduğunuz iş sağlığı ve güvenliği tedbirleri konusunda sorumluluğu paylaştığınız bir firma olması yasalar karşısında sizi koruyacaktır. İş güvenliği, iş sağlığı, eğitim verme, denetim yapma, risk değerlendirmesi yapma, ortam ölçümü yapma konularında hizmet alabileceğiniz bir OSGB firması olarak sizlere şu hizmetleri veriyoruz.

Küçükçekmece OSGB olarak işletmenizde çalışması ve bulunması zorunlu olan iş yeri hekimi, iş yeri hemşiresi, iş güvenliği uzmanı desteği veriyoruz.

İş güvenliği kanunu kapsamında çalışanlarınıza verilmesi gereken tüm eğitimleri profesyonel bir şekilde veriyor, eğitimleri periyodik olarak tekrarlıyor ve verilen eğitimlerin belgelendirme hizmetini de veriyoruz. Denetimlerde veya olası bir iş kazasında sizi ve işletmenizi koruyacak belge hizmeti ile yasal olarak koruma altına alınıyorsunuz.

Küçükçekmece OSGB firması ile çalıştığınızda karar mekanizması tek elde toplanacağı için alınması gereken tedbirlerin, yapılması gereken iyileştirmelerin kısa süre de doğru bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz.

İşletmeniz açısından yapılması zorunlu olan acil eylem planları hazırlıyoruz ve acil eylem planları ile ilgili tatbikatlar yaparak çalışanlarınızın bilinçli olmasını sağlıyoruz.

Ortam ölçümleri ve ortam gözetimleri yaparak alınması gereken tedbirleri Küçükçekmece OSGB olarak raporluyor ve sizlere bildiriyoruz.

Küçükçekmece OSGB Eğitimler

Küçükçekmece OSGB olarak çalışanlarınıza yönelik olarak verilmesi gereken tüm eğitimleri veriyoruz. 6331 sayılı kanun kapsamında işletmenizin yer aldığı tehlike sınıfına göre verilecek eğitimlerin tespit edilmesi, eğitim planlarının oluşturulması ve periyodik eğitimlerin verilmesi hizmetlerini vere Küçükçekmece OSGB firması işletmenizde çalışan her kademeden insana mesleki yeterlilik eğitimleri, iş sağlığı eğitimleri, iş güvenliği eğitimleri, yılık eğitim planlarının hazırlanması hizmetlerini veriyoruz.

6331 saylı kanuna göre bakanlık tarafından yetkilendirilmiş bir OSGB firması olan Küçükçekmece OSGB firması işletmeniz için alınması gereken iş güvenliği tedbirlerinin tespit edilmesi, alınması ve iş kazalarının minimuma indirilmesi hizmetlerini veriyor. İşletme içinde yatay ve dikey olarak verilmesi gereken eğitimlerin tamamını profesyonel iş güvenliği uzmanları ile veren firma ayrıca verilen eğitimlerin belgelendirme hizmetlerini de sizlere veriyor. Bu sayede denetimlerde sizden istenen belgelere kolayca ulaşabiliyorsunuz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!