SULTANGAZİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ -OSGB | İstanbul İş Güvenliği - Tıbbi Laboratuvar | Tardu OSGB
SULTANGAZİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ -OSGB

2012 yılında çıkarılan ve 2017 yılında uygulanması zorunlu hale getirilen iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin yerine getirilmesi için bakanlık tarafından yetkilendirilmiş olan OSGB firmaları sizler için bu hizmeti yerine getirmektedir. Yetkili OSGB firmalarından biri olan Sultangazi OSGB firması yerine getirmek zorunda olduğunuz iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sizin adınıza yerine getiriyor ve bakanlığa karşı tüm sorumluluğu üstleniyor. Bu sayede iş sağlığı ve güvenliği hususlarında ve olası iş kazalarında yasalar karşı sadece danışmanlık hizmeti aldığınız firmanın sorumlu olmasını sağlıyor.
Sultangazi OSGB İle Çalışmanın Avantajları
Yasal olarak mevzuatlara hakim olan Sultangazi OSGB firması bünyesinde yer alan iş güvenliği uzmanları ile iş yerinizde iş güvenliği tedbirlerini alıyor, çalışanlarınıza iş güvenliği eğitimleri vererek eksikliklerinizi profesyonel olarak gideriyorsunuz.
İş yerinizde, fabrikanızda veya tersanenizde yer alan çalışanlar için tehlike sınıfına uygun olarak iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimlerinin alanında profesyonel olan uzmanlar ve iş yeri hekimleri tarafından verilmektedir. Verilen eğitimlerin belgeleme işlemleri ve arşiv hizmetleri de bu kapsamda yer aldığı için iş yeriniz için aldığınız danışmanlık firması bu hizmetleri sizin adınıza yapmaktadır.
Yasa gereği iş yerinizde bulundurmak zorunda olduğunuz iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve iş yeri hemşiresi gibi personel desteği alabileceğiniz Sultangazi OSGB firması ile tek bir merkezden personel tedariki sağlayabilir, karar mekanizmasının tek bir merkezde olmasını sağlayarak sürecin daha pratik işlemesini sağlayabilirsiniz.

Acil eylem planları hazırlayarak iş yerinizin olası bir acil duruma hazırlıklı olmasını sağlayan Sultangazi OSGB firması tatbikatlar düzenleyerek çalışanlarınızın hazırlıklı olmasını sağlıyor.

Sultangazi OSGB Hizmetleri

İş yeri güvenliği planlamasını aylık ve yıllık olarak yapıyor, çalışanlarınız için iş yeri güvenliği eğitimlerini periyodik olarak veriyoruz.
Çalışanlarınızın sağlık taramalarını ve sağlık kontrollerini düzenli olarak yapıyor, çalışanlarınızın dikkatli olmalarını sağlayarak iş kazası oluşma nedenlerini ortadan kaldırıyoruz.
Sultangazi OSGB olarak ortak kullanım alanları ile ilgili olarak sağlık eğitimleri veriyor, hijyenik çalışma ortamları oluşturarak çalışanların sağlıklı olmalarını sağlıyoruz.

İş güvenliği kapsamında  İlk yardım eğitimleri veriyor, olası bir yaralanma karşısında can kaybı oluşmasının önüne geçiyoruz. Çalışanlarınızın alması gereken ilk yardım eğitimlerini almasını sağlayarak prosedürlerin tamamlanmasını sağlıyoruz.

Teknik ve mesleki olarak periyodik bakım ve kontrol uygulamaları yapıyor ve yapılan kontroller sonucunda raporlar hazırlayarak ilgili sorumlulara iletiyoruz.

Sultangazi OSGB Hizmet Alanları

İş güvenliği hizmeti veriyoruz,

Risk değerlendirmesi yaparak iş yeri risk oranını minimalize ediyoruz,

Çalışma alanları ve çalışma ortamlarının gözlemin yapıyor, yapılan gözlemlerin sonucunun raporlanmasını sağlıyoruz.

Acil durum eylem planlarının hazırlanmasını sağlıyor, acil durumlar için tatbikatlar yaparak çalışanlarınızın hazır olmalarını sağlıyoruz.
Sultangazi OSGB olarak iş yeri sağlık hizmetlerinin verilmesi, hijyen eğitimlerinin verilerek çalışma ortamlarının, ortak kullanım alanlarının hijyenik özelliklere sahip olmasını sağlıyoruz.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir OSGB firması olan Sultangazi İş Güvenliği , OSGB firması bakanlığa karşı olarak sorumlu olduğunuz her süreci sizin adınıza ilerletiyor ve tüm sorumlulukları sizin adınıza alarak işlevini yerine getiriyor.
 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!