ZEYTİNBURNU İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ - OSGB | İstanbul İş Güvenliği - Tıbbi Laboratuvar | Tardu OSGB
ZEYTİNBURNU İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ - OSGB

6331 sayılı kanun kapsamında tüm iş yerlerinde iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve iş yeri hemşiresi çalıştırılması zorunlu kılınmış, çalışanlar için iş güvenliği sağlanması mecburi hale getirilmiştir. İş yerinde çalışan sayısı ve faaliyet gösterilen sektörün türüne göre yerine getirmek zorunda olduğunuz iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri için aynı kanun kapsamında OSGB firmalarından danışmanlık hizmeti alabilmeniz sağlanmıştır. OSGB firmaları Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından lisanslandırılan ve çalışma izni verilen kuruluşlar olarak sizlere hizmet verir. Zeytinburnu OSGB firması da ÇSGB tarafından yetkilendirilmiş bir OSGB firmasıdır. İş güvenliği, iş sağlığı, eğitim hizmetleri ile sizlere hizmet veren Zeytinburnu OSGB firması ile çalıştığınızda birçok avantaja sahip olursunuz.

Zeytinburnu OSGB Hizmetleri

Zeytinburnu OSGB olarak tüm tehlike sınıfında yer alan işletmeler için iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri ve eğitimleri veriyoruz. 6331 sayılı kanun kapsamında şu hizmetleri veriyoruz.

Düşük, orta ve yüksek tehlike sınıfında yer alan işletmeler için iş güvenliği hizmetleri, iş sağlığı ve işçi sağlığı hizmetleri veriyoruz. 6331 sayılı İş sağlığı ve güvenliği kapsamında iş yerinizde bulundurmak zorunda olduğunuz iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hemşiresi desteği veriyor, personel imkanı sağlıyoruz.

İşletmenizde çalışanlar için her kademe de iş güvenliği ve iş sağlığı eğitimleri veriyor, eğitimler ile ilgili kayıtlar tutarak rapor halinde sizlere sunuyoruz. Denetimler sırasında istenen raporları bulabilmeniz için arşiv hizmeti de sağlıyoruz.

İş yerinde, çalışma ortamında ve ofis ortamında gözlemler yaparak iş yeri çalışma verimini düşüren, risk faktörü olarak tehlike oluşturan etkenlerin tespitini yapıyor, eksikliklerin giderilmesi ve iyileştirmelerin yapılması için çalışmalar yapıyoruz.

Zeytinburnu OSGB olarak ihtiyacınız olan iş güvenliği eğitimleriniz için A sınıfı, B sınıfı, C sınıfı iş güvenliği uzmanları temin ediyor, iş yerinizde görevli olarak çalışmalarını sağlıyoruz.

Zeytinburnu OSGB Sağlık Hizmetleri

Zeytinburnu OSGB olarak iş yerinizde bulundurmak zorunda olduğunuz iş yeri hekimi ve iş yeri hemşiresi hizmetlerini sizlere sunuyoruz. 6331 saylı yasaya göre tecrübeli iş yeri hekimi hizmetinin yanında iş yerinde çalışanlara verilmesi gereken periyodik sağlık eğitimlerinin de verilmesini sağlıyoruz.

Zeytinburnu OSGB olarak, çalışanların hijyenik koşullarda çalışmasını sağlamak adına iyileştirmeler yapıyor, eksikliklerin tespitini yaparak ilgililere bildiriyoruz. Çalışanlar tarafından kullanılan ortak yaşam alanlarının hijyenik koşullara sahip olması için eğitimler veriyor ve denetimler yapıyoruz.

Zeytinburnu OSGB Avantajları

6331 saylı is sağlığı ve güvenliği yasasına göre yerine getirmek zorunda olduğunuz i sağlığı ve güvenliği hizmetini tek bir kuruluş ile çalışarak yerine getirmiş olursunuz.

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin yerine getirilmesi, iş güvenliği uzmanı desteği ve yasal sorumlulukların tek bir merkezden sağlanması işleyiş açısından size hem maddi hem de zaman açısından tasarruf sağlayacaktır.

Zeytinburnu OSGB ile çalıştığınızda tüm sorumluluk OSGB firmasında olacaktır. Olası bir iş kazasında bakanlığa karşı sorumlu olan kuruluş Zeytinburnu OSGB olacağından bu konuda avantaj sağlamış oluyorsunuz.

İş yerinde çalışanlara verilmesi gereken eğitimlerin profesyonel iş güvenliği uzmanlarınca verilmesini sağlayabilirsiniz.
 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!