İSTANBUL İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ | İstanbul İş Güvenliği - Tıbbi Laboratuvar | Tardu OSGB
İSTANBUL İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası kapsamında iş yerlerinin çalışanlarına sağlamak zorunda oldukları iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini danışmanlık firmalarından temin etmelerinin önü açılmış ve OSGB firmaları yasal hale getirilmiştir. Bu yasa kapsamında yer alan bir OSGB firması olarak İstanbul genelinde yer alan tüm işletmeler için iş sağlığı ve güvenliği üzerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. 6331 sayılı kanun kapsamında yer alan ve faaliyet gösterdiğiniz sektöre göre değişen iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini tam anlamı ile yerine getirebilmeniz için sizlere sunmuş olduğumuz mobil sağlık taraması hizmetleri, ilk yardım eğitimi hizmetleri, teknik periyodik kontrol hizmetleri, mesleki yeterlilik eğitimleri ile yasal yükümlülüklerinizi yerine getirmiş oluyorsunuz.
 İstanbul OSGB Mobil Sağlık Hizmetleri
İşe yeni başlayanlar, işten ayrılıp geri dönenler, iş kazası veya meslek hastalığı geçirip tekrar işe başlayacak olanlar için verilmesi gereken mobil sağlık hizmetleri ve mobil sağlık taraması işlemleri konusunda profesyonel bir şekilde sizlere danışmanlık hizmeti veren İstanbul OSGB firması bu konuda yasal yükümlülüklerinizi eksiksiz olarak yerine getirmenizi sağlıyor. Profesyonel danışmanlık hizmetleri kapsamında verilen mobil sağlık taraması hizmetleri iş yerinizde yer alan çalışanların sağlık taramalarını kolayca yapabilecek, ihtiyacınız olan araç, cihaz ve ekipman ihtiyaçları için ekstra bütçe ayırmanıza gerek kalmayacaktır.
İstanbul OSGB İlk Yardım Eğitimi
İş sağlığı ve güvenliği yasası gereği işletme içinde yer alan tüm çalışanlar ilk yardım uygulaması konusunda tecrübeli olmak zorundadır. İlk yardım uygulaması için yeterliliği bulunmayan çalışanlara yönelik olarak verilmesi gereken ilk yardım eğitimini profesyonel iş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimi ile sizler everen İstanbul OSGB firması bu hizmeti ile yasal olarak çalışanlarınıza verilmesi gereken ilk yardım eğitimlerinin verilmesini ve belgelendirilmesini sağlıyoruz.
İstanbul OSGB Teknik ve Periyodik Kontrol Hizmetleri
İstanbul genelinde yer alan ve tüm sektörlerde faaliyet gösteren İstanbul OSGB firması işletme içinde yer alan tüm makine ve ekipmanların teknik bakımlarını ve periyodik kontrol hizmetlerini de sizin adınıza yapmaktadır. İşletme içinde, fabrikada veya tersane de yer alan tüm makine ve ekipmanların bakımlarını periyodik olarak yapan ve kontrolleri yaparak kayıt altına alan iş güvenliği uzmanlarımız ile risk faktörü olan makinelerin risk faktörü olmaktan çıkarılması için yapılması gereken alternatif çözüm önerilerini sizlere sunuyoruz.
İstanbul OSGB Mesleki Yeterlilik Hizmetleri
6331 sayılı yasaya göre işletme içinde yer alan tüm çalışanlar mesleki açıdan yeterlilik sahibi olmak zorundadır. İstanbul OSGB olarak çalışanlarınızın mesleki yeterlilik eğitimleri almasını sağlıyoruz. İş kazalarının temel sebepleri olan mesleki açıdan yetersiz olan çalışanlara eğitimler verilerek iş kazalarının temel etkenleri olan yetersiz çalışanların risk faktörü olmalarının önüne geçiyoruz. İstanbul OSGB olarak mesleki yeterlilik eğitimleri kapsamında yüksekte çalışma eğitimi, yangın eğitimi, vinç ve sapan eğitimi, kimyasal üretim tesislerinde çalışma eğitimleri, patlayıcı ve parlayıcı tesislerde çalışma eğitimi verilmektedir.
İstanbul İş güvenliği OSGB firması olarak çalışanlara verilen eğitimler ile iş kazalarının oluşma riskini minimalize ediyor, işletmenizi yasalara karşı yerine getirmek ile yükümlü olduğu hizmetleri yerine getirmelerini sağlıyoruz. Profesyonel bir iş güvenliği OSGB firması olan İstanbul OSGB firması ile çalıştığınızda iş sağlığı ve güvenliği konusunda birçok avantaja sahip oluyorsunuz.
 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!