PENDİK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ - OSGB | İstanbul İş Güvenliği - Tıbbi Laboratuvar | Tardu OSGB
PENDİK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ - OSGB

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasasında yer alan OSGB firmalarından biri olan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan Pendik OSGB firması yasa gereği işletmenizde yer alması gereken tüm iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini alıyor, çalışanlarınızın saha dikkatli ve bilinçli olmalarına katkı sunuyoruz. Pendik OSGB olarak tüm tehlike sınıflarında yer alan işletmelere;

İş güvenliği danışmanlığı hizmeti,

İş yeri hekimi hizmeti,

İş yeri hemşire hizmeti,

Mobil sağlık hizmetleri,

İlk yardım eğitimleri hizmetleri,

Teknik periyodik kontrol hizmetleri,

Mesleki yeterlilik eğitimleri veriyoruz.

 İş güvenliği ve iş sağlığı hizmetleri içinde yer alan eğitimleri profesyonel iş güvenliği uzmanları ile sizlere sunuyor, yasalar kapsamında verilmesi gereken eğitimleri periyodik olarak veriyor ve yıllık eğitim planları düzenliyoruz.

Pendik OSGB olarak günlük hayatta iş güvenliği konularında, mobbing, insan kaynakları konularında A sınıfı, B sınıfı, C sınıfı iş güvenliği sertifikalarına sahip iş güvenliği uzmanları ile işletmelere OSGB hizmeti sunuyoruz. Tersaneler, fabrikalar ve kimyasal üretim tesisleri gibi yüksek tehlike sınıfında yer alan işletmeler için verilmesi zorunlu olan mesleki yeterlilik eğitimleri, yangından korunma eğitimleri, iş sağlığı eğitimleri, acil durum eylem planı hizmetleri veren Pendik OSGB yüksekte çalışma eğitimi gibi insan hayatını doğrudan ilgilendiren konularda eğitimler vermektedir.

Pendik OSGB Hizmet Sektörü İş Güvenliği Hizmetleri

Pendik OSGB olarak üretim tesislerinin yanında hizmet sektöründe yer alan kamu ve özel sektör kuruluşlarına da OSGB hizmetleri veriyoruz. Hizmet sektöründe yer alan işletmelerin ofis çalışmalarında, yatay ve dikey iletişim kanallarında yer alan çalışanların iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması için verilen eğitimler ile yasa kapsamında yerine getirmeniz zorunlu olan iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yerine getirmiş oluyorsunuz.

Pendik OSGB Risk Değerlendirmesi

Pendik OSGB olarak işletme içinde yer alan risk etkenlerinin değerlendirmesini yapıp, elde ettiğimiz verileri analiz ederek iş yerinizin risk değerlendirmesini yapmış oluyoruz. Elde ettiğimiz sonuçlara göre alınması gereken iş güvenliği tedbirlerinin alınmasını sağlayarak iş kazası riskini minimum düzeye indiriyoruz. Yapmış olduğumuz risk değerlendirmesi sonuçlarına göre her kademeden çalışan için iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri veriyor, eğitimleri yıllık olarak periyodik hale getiriyoruz.

Pendik OSGB Çalışma Ortamı Gözetimi

Çalışma ortamı gözetimi yapan Pendik OSGB firması iş kazaları ve meslek hastalıklarının nedenlerini ortadan kaldırmak için gereken tedbirleri alıyor, meslek hastalıklarına karşı çalışanlara çeşitli eğitimler verilerek çalışma ortamı sağlığı oluşturulması sağlanıyor. Çalışma ortamı gözetimi ile çalışma ortamlarına meydana gelen iş kazalarının ve meslek hastalıklarının nedenlerini tespit eden uzman ekibimiz, yapmış olduğu ortam ölçümleri ile çalışanların sağlığını korumaktadır.

Pendik OSGB firması, 6331 sayılı kanun çerçevesinde yetkilendirilmiş ve işletmelere iş sağlığı ve güvenliği hizmeti veren bir OSGB firmasıdır. Alt, orta ve yüksek tehlike sınıfında yer alan tüm işletmelere OSGB hizmeti veren Pendik OSGB firması en alt kademeden ne üst kademeye kadar tüm çalışanlara yasa kapsamında verilmesi gereken eğitimleri aylık, üç aylık ve yıllık olarak planlayarak vermektedir.
 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!